GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 7986037
nr 798 6037
Matservis
24 del, England, "Napier", Imperial stone
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 december 2012
kl 19:27:30
16/12 20:07:00